Майданы

 

Трипільське поселення Синиця

Поселення знаходиться поблизу с.Кочержинці Уманського району Черкаської області в урочищі Паньківка. Розташоване за селом, в сторону с. Кузьмина Гребля.Фотогалерея   Видео
Координаты 48°41'31.66"N, 30°06'35.25"E   G O W Я
Координаты майданов и других Мест Силы.

Поселення знаходиться поблизу с.Кочержинці Уманського району Черкаської області в урочищі Паньківка. Розташоване за селом, в сторону с. Кузьмина Гребля. Було виявлене під час земляних робіт в 1966 році (Стефанович, Диденко, 1968, с. 236).

Загальна площа до 5 га. На аерофотознімку (Шишкін, 1985, рис. 2-11) дешифровано овальне в плані поселення діаметром приблизно 100 м. Воно складалося з двох вписаних один в одний овалів, відстань між якими становила до 10 м. Ця пам’ятка відноситься до числа малих селищ площею від кількох до 10 га, які існували навколо гігантських поселень.

Забудова складалася з наземних жител, від яких збереглися завали з обпаленої глини з відбитками дерева (Стефанович, Диденко, 1968, с. 236).

Поселення Синиця вiднесене до етапу СI, належить до томашiвської групи трипiльських пам’яток і може бути датоване першою половиною – серединою IV тис. до н.е.Главная   Статьи о постройках   Статьи о триполье   Фото   Фотогалерея поселений   ВидеоСоздан 18 ноя 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Рейтинг@Mail.ru